Kancelaria

Dane kontaktowe:

KANCELARIA NOTARIALNA
NOTARIUSZ JOANNA SUŁOWICZ

ul. Piwna 12, 50-353 Wrocław
NIP: 8992512083
REGON: 365657987

Kontakt:

Tel/Fax: 71 326 38 40
Tel kom.: 511 164 765
Tel kom.: 511 164 745

Godziny otwarcia kancelarii:

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

O kancelarii

Kancelaria notarialna mieści się we Wrocławiu, w pobliżu Katedry, na parterze kamienicy przy ulicy Piwnej 12. Szczegółową mapkę z lokalizacją kancelarii znajdą Państwo w zakładce kontakt.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie kancelarii usytuowany jest parking.

 

Kancelaria notarialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Istnieje możliwość dostosowania godzin funkcjonowania kancelarii do indywidualnych potrzeb, również w dni wolne od pracy, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

 

Czynność notarialna może być dokonana także poza kancelarią notarialną, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

 

W trosce o czas naszych Klientów, przed wizytą w kancelarii prosimy o kontakt telefoniczny, w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Rozmowa telefoniczna pozwoli także ustalić, jakie dokumenty będą niezbędne do dokonania czynności notarialnej.

 

W naszej kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Honorujemy płatności kartami płatniczymi VISA oraz MasterCard.

Misja i wartości

Nasza misja

Naszą misją jest profesjonalne, indywidualne i bezstronne podejście do świadczonych usług notarialnych.

Nasze wartości

Świadcząc usługi notarialne ważna jest dla nas jakość, uczciwość, dyskrecja oraz bezpieczeństwo stron czynności notarialnych.

Nieodpłatne informacje

Każdemu zainteresowanemu Klientowi udzielamy nieodpłatnych informacji oraz porady, w tym jak zgromadzić dokumenty niezbędne do podjęcia czynności notarialnej.

Secured By miniOrange